Výukové programy

Online Level 1 - Rekonektivní Léčení 

Přes 20 let Dr.Eric Pearl pořádal po celém světě jedinečný seminář Rekonektivního léčení a The Reconnection, který má 3 podstatné části (Level 1, Level 2 a RCPP Level 3). Rok 2017 je velkým zlomem v celém způsobu předávání této, v mnoha směrech přesahující zkušenosti.

Dr. Eric Pearl s výkonou ředitelkou a celým týmem The Reconnection LLC v Los Angeles se rozhodli natočit celý seminář Rekonektivního léčení Level 1 a připravit ho k dispozici v online podobě.

 

Online Level 1 je 8hodinový tréninkový program, který vás vezme od úplných základů Rekonektivního léčení až po témata, která vám umožní spatřit z určitého úhlu náš opravdový mnoharozměrný potenciál v praxi.

Celý zážitek je velmi dobře a navazujícím způsobem poskládán do jednotlivých sekcí a částí a provede vás celou hloubkou tohoto tématu. Umožní vám vidět Erica Pearla v jeho plném potenciálu, jako lektora a člověka, který toto téma má opravdu uchopené a dokáže vás vzít do velmi silného prožitku toho, co náš potenciál opravdu je, pokud si umožníme vystoupit z naší malé a omezené krabičky.

V Online Level 1 se podíváme na témata jako: 

 • Co je vlastně léčení
 • Jak funguje Rekonektivní léčení
 • Co je naše fyzická realita
 • Jak překročit koncept času
 • Jak se naladit na frekvence, ve velkém množství praktických a Ericem moderovaných cvičeních
 • Ukázky z knížky Šalamoun promlouvá
 • a mnoho dalšího

Celý program je i velmi dobře vizuálně postavený tak, aby pomohl pochopit to, o čem se právě mluví a čím vás Eric s Jillian provázejí.

Projít Level 1 Online je velmi silný zážitek, který vás určitě posune. Zároveň vás uvede do hloubky filozofie i praktické zkušenosti Rekonektivního léčení.

A v neposlední řadě, projít Level 1 Online je podstatný krok pro ty z vás, kteři by se následně chtěli zúčastnit živého tréninkového programu Level 2 osobně s Dr.Ericem Pearlem a případně se stát i praktikem Rekonektivního léčení a The Reconnection.
Stát se praktikem je volba, která může a nemusí každého zajímat. Ale jít do hloubky této filozofie může být velkým posunem pro každého z nás.

Program je kompletně přeložen do češtiny.

 

Online program můžete koupit ZDE >>>

__________________________________

PROBĚHLÉ AKCE V ROCE 2018

O.N.E. Experience

Online “Základy” (Level 1)  +  seminář naživo s Ericem Pearlem 9. – 11. 3. 2018 v Praze (Level 2)

Eric Pearl

Začněte svou cestu kurzem Reconnective Healing Online základy. Jedná se o intimní a dynamickou online vzdělávací zkušenost se zakladatelem The Reconnection, Dr. Ericem Pearlem a ředitelkou vývoje Jillian Fleer. Ponoříte se do základního porozumění principům Reconnective Healing a do síly těchto frekvencí, které se nenuceně začínají objevovat ve vašem každodenním životě. Naučíte se nový přístup k cítění, následování, interakci a spojení se vším kolem sebe.

Pod osobním vedením Erica a Jillian si zažijete dynamické uzdravení ve všech oblastech svého života a pomůžete ostatním, aby si to také uvědomili. Tento nezapomenutelný víkendový zážitek vyzdvihuje vaši vlastní práci, včetně rozsáhlých praktických modulů s vyčleněným časem při práci na masážních stolech, během kterého se budete ladit a výrazně transfomovat spolu se svými spolužáky. Budete se trénovat v léčení na dálku a holografickém léčení, naučíte se přijímat a zprostředkovat své zkušenosti ze sezení The Reconnection a zkoumat vědu a filozofii Reconnective Healing. Ať už hledáte zkušenost jednou za život nebo chcete jít dál a stát se Certifikovaným Praktikem, tato úžasná život měnící událost je pro vás!

 

Ve videu jsou k dispozici české titulky (spustíte je ozubeným kolečkem vpravo dole)

__________________________________

Online Level 1 – Základy Rekonektivního léčení

Dr. Eric Pearl s výkonnou ředitelkou a celým týmem The Reconnection LLC v Los Angeles se rozhodli natočit celý seminář Rekonektivního léčení Level 1 a připravit ho k dispozici v online podobě.

Online Level 1 je 8hodinový tréninkový program, který vás provede od úplných základů Rekonektivního léčení až po témata, která vám umožní spatřit z určitého úhlu náš opravdový mnoharozměrný potenciál v praxi.

Celý zážitek je velmi dobře a navazujícím způsobem poskládán do jednotlivých sekcí a částí a provede vás celou hloubkou tohoto tématu.

Umožní vám vidět Erica Pearla v jeho plném potenciálu, jako lektora a člověka, který toto téma má opravdu uchopené a dokáže vás vzít do velmi silného prožitku toho, co náš potenciál opravdu je, pokud si umožníme vystoupit z naší malé a omezené krabičky.

V Online Level 1 se podíváme na témata jako: 

 • Co je vlastně léčení
 • Jak funguje Rekonektivní léčení
 • Co je naše fyzická realita
 • Jak překročit koncept času
 • Jak se naladit na frekvence, ve velkém množství praktických a Ericem moderovaných cvičeních
 • Ukázky z knížky Šalamoun promlouvá
 • a mnoho dalšího

Celý program je i velmi dobře vizuálně postavený tak, aby pomohl pochopit to, o čem se právě mluví a čím vás Eric s Jillian provázejí.

Projít Level 1 Online je podstatný krok pro ty z vás, kteří by se následně chtěli zúčastnit živého tréninkového programu Level 2 osobně s Dr.Ericem Pearlem a případně se stát i praktikem Rekonektivního léčení a The Reconnection.
Stát se praktikem je volba, která může a nemusí každého zajímat.
Ale jít do hloubky této filozofie může být velkým posunem pro každého z nás.

Připravili jsme pro vás kompletní překlad tohoto programu do českého jazyka.

__________________________________

Level 2 – seminář naživo s Ericem Pearlem v Praze (9. – 11. 3. 2018)

Vyzkoušejte si a na vlastní kůži zažijte, jak komunikovat s rozšířeným vědomím prostřednictvím frekvencí Rekonektivního léčení. Dozvíte se, jak identifikovat, následovat, připojit se a komunikovat s tímto všezahrnující spektrem energie, světla a informací. Znovu se propojte se svou pravou podstatou, vlastním vývojem a skutečnými schopnostmi.

Tento dvoudenní, velmi poutavý seminář vás seznámí s podstatou Rekonektivního léčení, novou rozvinutou úrovní zdraví, rovnováhy a lidského potenciálu, která nevyžaduje žádné techniky nebo rituály.

Seminář je určen těm, kteří chtějí zažít v praxi kompletní zážitek interakce s frekvencemi a ponořit se od hloubky filozofie RL a vyzkoušet si interagovat společně s Ericem Pearlem živě, během celého víkendu.

Jinými slovy, ONE Experience nabízí mnohem komplexnější úroveň vzdělávání v celé této oblasti. Zároveň přináší hodně i pro lidi, kteří se chtějí stát praktiky, aby byli lépe připraveni pro poskytování služeb ostatním.

Účast v novém ONE Experience představuje příležitost vznášet dotazy, ptát se, diskutovat a objevovat v živé interakci s ostatními.

Poskytne Vám rovněž hlubší porozumění této práci a prohloubí vaši schopnost vnímat jemnější nuance. Ať už poskytujete služby doma nebo v ordinaci, tato nová úroveň vzdělávání vás lépe připraví pro pokročilejší práci s frekvencemi. To vám umožní kvalitněji pracovat sám se sebou i s ostatními.

HLAVNÍ BODY SEMINÁŘE

 • Získáte přístup k obklopujícímu poli energie, světla a informací
 • Dostanete příležitost uskutečnit profesionální sezení Rekonektivního léčení pod vedením Erika a týmu lektorů
 • Naučíte se, jak s jistotou diskutovat o této práci s ostatními
 • Seznámíte se s tím, co o Rekonektivním léčení poznává moderní věda
 • Budeme se bavit o tom co znamená životní rozvoj a co přináší spojení s frekvencemi do našeho života i životů lidí kolem nás.
 • Seznámíte se hlubšími poznatky vědy a filozofie na toto téma

Po úspěšném absolvování semináře Level 2, obdržíte osvědčení o absolvování a dosažení titulu Profesionální Praktik Rekonektivního léčení.

Předpokladem pro nastoupení kurzu Level 2 je - úspěšné dokončení semináře Online Level 1 a absolvování vlastní Healing Session od osvědčeného praktika Rekonektivního léčení.

 __________________________________

 

Lektoři

Dr. Eric Pearl

Předtím než objevil Reconective Healing, měl Dr. Eric Pearl v Los Angeles chiropraktickou praxi. Jednoho dne začali jeho pacienti hlásit uzdravení, když jen držel ruce blízko nich, aniž by se jich fyzicky dotýkal. Takže šel hledat univerzální moudrost za tím, co se děje. Na rozdíl od dnešních známých forem Energetického léčení může být tato práce praktikována bez komplexní techniky nebo složitého rituálu. Skrze cestu výzkumu a objevování Dr. Pearla bylo jasné, že vhodným názvem pro tuto práci je “Reconnective Healing”.

Světově uznávané a vědou podporované Reconnective Healing zprostředkovává uzdravení lidem, která jsou často okamžitá a mohou trvat celý život. Pocit nutkání učit ostatní, přivedl Erica do více než 100 zemí a ovlivnil miliony lidí. Ericova víra je, že jednoho dne se každý naučí zpřístupnit tuto přirozenou schopnost a využije ji k uzdravení sebe i druhých.

Eric Pearl se objevil v mnoha prestižních médiích včetně Show Dr. Oz, The New York Times a CNN. Jeho mezinárodně uznávaná kniha The Reconnection: Uzdravte Druhé, Uzdravte Sebe, byla přeložena do 40 jazyků a podpořili ji významné osobnosti, jako jsou Dr. Deepak Chopra a PhD. Wayne Dyer.


Jillian Fleer

Jillian Fleer dohlíží na směr a vizi The Reconnection celosvětové komunity The Reconnective Healing. Ve  spolupráci s Dr. Ericem Pearlem vede Jillian interní tým Reconnection a více než sto mentorů na mezinárodní úrovni.

Společně s ředitelkou vyučujícího teamu Pat Atanas rozvíjí Reconnective Healing jako lídra v oboru Energetické zdravotní péče a životního pokroku. Kromě toho dohlíží na globální partnerství, vzdělávací programy, vývoj, realizaci programů a obchodní strategii.

Před The Reconnection byla Jillian osobní konzultantkou a poradkyní globálních učitelů a praktiků v oblasti léčebných metod a wellness. Vedla také obchodní operace a rozsáhlou produkci v oblasti zábavy pro více organizací.

Kombinace podnikatelských dovedností a odborných zkušeností je Jillianin závazek zajistit integritu poslání The Reconnection: Posunout lidstvo na další úroveň lidské evoluce a životního pokroku, s využitím spektra vědecky podporovaných frekvencí Reconnective Healing,  které obnovují celistvost, rovnováhu a zdraví pro všechny živé věci.

 __________________________________

REALIZOVANÉ AKCE:

seminář
Eric Pearl: Level II – Praxe Reconnective Healing
27. – 28. 6. 2016
Slovanský dům, Praha
počet návštěvníků: 160

seminář
Eric Pearl: Level I – Základy Reconnective Healing
25. – 26. 6. 2016
Slovanský dům, Praha
počet návštěvníků: 190

přednáška
Eric Pearl: Objevte nové frekvence léčení
24. 6. 2016
Slovanský dům, Praha
počet návštěvníků: 250

seminář
Pat Atanas: Certifikovaný program pro praktiky (původní Level III)
3. -4. 10. 2015
Hotel Pyramida, Praha
počet návštěvníků: 50

seminář
Dr. ERIC PEARL: RECONNECTIVE HEALING LEVEL II
1. – 2. 6. 2015
Top Hotel, Praha
počet návštěvníků: 220

seminář
Dr. ERIC PEARL: RECONNECTIVE HEALING LEVEL I
30. – 31. 5. 2015
Top Hotel, Praha
počet návštěvníků: 200

přednáška
Dr. ERIC PEARL: OBJEVTE NOVÉ FREKVENCE LÉČENÍ
29. 5. 2015
Top Hotel, Praha
počet návštěvníků: 250 

přednáška
Dr. ERIC PEARL: OBJEVTE NOVÉ FREKVENCE LÉČENÍ
8. 10.2014
Hotel Pyramida, Praha
počet návštěvníků: 300 

seminář
PAT ATANAS: MENTORSKÝ SEMINÁŘ
23. – 24. 4. 2012
Parkhotel Praha
počet návštěvníků: 30

přednáška
Dr. ERIC PEARL: RECONNECTIVE HEALING
21. 4., 22. 4. 2012
Průmyslový palác, Výstaviště Praha Holešovice
počet návštěvníků: 800

seminář
Dr. ERIC PEARL: RECONNECTIVE HEALING (Level I/II, Level III, Reconnective Yoga, The MasterMind Session)
7. – 13. 9. 2011
Orea Hotel Pyramida, Praha
počet návštěvníků: 500

poloprivátní seminář
NILGUN SARAR: RECONNECTIVE HEALING (Level III)
26. – 27. 6. 2010
Top Hotel Praha
počet návštěvníků: 20

seminář
Dr. ERIC PEARL: RECONNECTIVE HEALING (Level I/II, Level III)
16. – 20. 4. 2010
Top Hotel Praha
počet návštěvníků: 500

přednáška
Dr. ERIC PEARL: RECONNECTIVE HEALING
18. 11. 2009
Teatro Wustenrot, Bratislava
počet návštěvníků: 700

seminář
Dr. ERIC PEARL: RECONNECTIVE HEALING (Level I/II, Level III)
3. – 7. 7. 2009
Průmyslový palác, Výstaviště v Praze Holešovicích
počet návštěvníků: 800

seminář
Dr. ERIC PEARL: RECONNECTIVE HEALING (Level I/II, Level III)
25. – 29. 4. 2008
Na Marjánce, Praha 6
počet návštěvníků: 350

přednáška
Dr. ERIC PEARL: RECONNECTIVE HEALING
27. 11. 2007
Novoměstská radnice, Praha
počet návštěvníků: 250