Pozvánka na den otevřených dveří Rekonektivního centra

Věděli jste, že nedávno proběhlo v Praze slavnostní otevření prvního a největšího Rekonektivního centra na světě? 20. května se zúčastnil slavnostního otevření i zakladatel metody Dr. Eric Pearl.

Tímto Vás srdečně zveme na Den otevřených dveří do nového Rekonektivního centra v pátek 17. 6. od 10 do 17 hodin.

Během celého dne si můžete prohlédnout Centrum a popovídat si s praktiky, kteří se touto metodou zabývají, nebo si na sobě zdarma Reconnective Healing vyzkoušet.  

Centrum se nachází na adrese: Centrum Hybernská, Hybernská 24, Praha 1, 3. patro 

Zároveň se 17. 6. můžete zúčastnit prezentace o Reconnective Healing, která se koná od 18 hodin tamtéž.  Na prezentaci je nutné si rezervovat místa, počet míst je omezen. 
Místo si rezervujte na mailu: info@humanconnection.cz

Celá prezentace je pro Vás zcela zdarma.

Více o této metodě můžete vidět na tomto videu >>

___________________________

 

Výukové programy Reconnective Healing s Ericem Pearlem

 

EP-retouched

Eric Pearl zavítá znovu do Prahy v termínu 24. – 28. 6. 2016, aby vám představil nové pojetí programů Reconnective Healing. Cílem je, aby účastníci po absolvování výukových programů Reconnective Healing mohli okamžitě a s jistotou aplikovat poznatky v praxi a byli komplexněji vyškoleni pro práci praktika. 

Level I: Základy Reconnective Healing se soustředí na schopnost účastníků propojit se prostřednictvím rekonektivního léčení se svou pravou podstatou a využít účinků léčivých frekvencí pro svůj každodenní život.
 
Level II: Praxe Reconnective Healing je určen těm, kteří se chtějí stát profesionálními praktiky. Tedy těm, kteří mají hlubší pracovní znalosti, celistvý pohled na svět, jsou ochotni a schopni otevřeně sdílet a stanou se opravdovými ambasadory Reconnective Healing.

 Vstupenky ZDE

___________________________

 

Prezentace Reconnection a Reconnective Healing

Přijďte na jednu z prezentací, na kterých vás Vladimír Ekart seznámí s metodou, její filozofií a dosaženými výsledky. Budete mít možnost si Reconnective Healing osobně sami na sobě vyzkoušet.

Reconnective Healing umožňuje nastavit harmonii a rovnováhu našeho organismu na úrovni fyzické, mentální, emocionální i duchovní. Vykazuje významné výsledky jak na úrovni zdravotní, tak i na úrovni osobního rozvoje člověka. Je podloženo vědeckým výzkumem lékařů, kvantových fyziků a univerzit po celém světě.

Termíny prezentací najdete ZDE