Pozvánka na prezentaci Rekonektivního léčení a The Reconnection

healingRádi bychom Vás pozvali na prezentaci, která Vám přiblíží účinky léčebné metody zvané Reconnection (Znovunapojení). Autorem této metody je Dr. Eric Pearl. Úspěšný chiropraktik, který provozoval lukrativní praxi ve Spojených státech, prošel cestou od klasické medicíny k poznání světa energií, jejich léčivých možností, a změnil sebe i své léčebné postupy.

The Reconnection je evoluční proces, který nás vrací do stavu přirozené harmonie, zdraví a rovnováhy ve všech oblastech. Mnoho lidí zažije po Reconnection trvalé změny na mnoha úrovních. Jedná se o tzv.„informační léčení“.

Rekonektivní léčení vykazuje významné výsledky jak na úrovni zdravotní, tak i na úrovni osobního rozvoje člověka. Je podloženo vědeckým výzkumem lékařů, kvantových fyziků a univerzit po celém světě.

Na prezentaci Vás seznámíme s metodou, její filozofií a dosaženými výsledky. Budete mít možnost si Rekonektivní léčení osobně sami na sobě vyzkoušet. Samozřejmě odpovíme také na dotazy, které Vás zajímají.

 

Přednášející: Vladimír Ekart
Kouč a certifikovaný praktik Rekonektivního léčení a The Reconnection, člen mezinárodního The Reconnection týmu.
www.vladimirekart.cz

Kdy Kde Registrace
čt 28.5.2015
18:00 – 20:30 h
U Džoudyho
Jugoslávská 670/7
120 00 Praha 2
www.udzoudyho.cz
office@vladimirekart.cz
+420 777 632 391

 

Účast na prezentacích je ZDARMA!

Prosíme, předem se zaregistrujte. Prezentace mají omezený počet účastníků.

Další termíny prezentací najdete ZDE .

_______________________________________

Objevte nové frekvence léčení již tento pátek 29.5.!

Zúčastněte se přednášky, kterou povede přímo Eric Pearl v Top Hotelu v Praze od 18:30 hod.

Tato 3,5 hodiny dlouhá strhující prezentace je komplexním úvodem do metody a procesu Rekonektivního léčení. Uslyšíte životní příběh Erica Pearla i o jeho prvním setkání s frekvencemi Rekonektivního léčení. Seznámíte se s postupy, technikami a účinky Rekonektivního léčení, s filozofií této metody i novými vědeckými poznatky v této oblasti. Proces Rekonektivního léčení Eric detailně vysvětlí nejen po teoretické stránce, přímo na podiu předvede praktické ukázky účinků a vlivů Rekonektivního léčení. 

Vstupenky objednávejte ZDE.